Loading color scheme

Czytniki kart zbliżeniowych

Integracja systemów informatycznych i baz danych znacząco usprawnia uwierzytelnianie tożsamości, dokumentacji czy usług za pomocą dowodów osobistych i rozwiązań elektronicznych. Wystarczy przyłożenie dokumentu do czytnika kart, aby zweryfikować daną osobę, jednak wymaga to odpowiedniego wyposażenia, które oferuje nasza firma. Zajmujemy się sprzedażą starannie wyselekcjonowanego, wysokiej jakości sprzętu od renomowanych procentów, jak Certum czy ACS.

E-dowody stają się coraz powszechniejsze, a w nieodległej perspektywie czasowej powinny zacząć dominować nad ich standardowymi odpowiednikami bez warstwy elektronicznej. Również użycie płatności bezgotówkowych jest dziś standardem używanym częściej niż gotówka. Korzystanie z zalet cyfryzacji staje się możliwe dzięki zastosowaniu technologii obsługiwanych przez nasze czytniki kart i e-dowód, które wspierają wiele różnych standardów, są proste w obsłudze i elastyczne w działaniu. Urządzenia takich firm jak Certum czy ACS należą do najlepszych w swojej kategorii i są chętnie wybierane przez podmioty zarówno publiczne, jak i komercyjne.

Czytnik kart i e-Dowodów ACR 1281U-C1

ACR1281U-C1 DualBoost II to czytnik z podwójnym interfejsem, dzięki któremu można uzyskać dostęp do aplikacji za pomocą kart zbliżeniowych (np. e-Dowody) oraz stykowych kart procesorowych (np. podpis elektroniczny). Dodatkowo wyposażony jest we wbudowane gniazdo kart SAM (formatu ID000).

Pokaż produkt
Czytnik do e-Dowodu ACR 1252U

Czytnik kart zbliżeniowych ACR 1252U posiada certyfikat NFC i działa w oparciu o technologię zbliżeniową o częstotliwości 13,56 MHZ. Dzięki opcji aktualizacji oprogramowania Firmware nie ma potrzeby stosowania dodatkowych modyfikacji sprzętowych.

Pokaż produkt