Loading color scheme

Kwalifikowany podpis elektroniczny

Korzystanie z nowoczesnych technologii informatycznych zapewnia wiele praktycznych korzyści, jednak wymaga wyboru odpowiednich rozwiązań. Można na nie liczyć, decydując się na ofertę naszej firmy, w której znajdują się zestawy umożliwiające składanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Proponujemy wysoko oceniane, praktyczne i proste w obsłudze pakiety firmy Certum przeznaczone dla klientów z woj. małopolskiego i każdego innego regionu w kraju.

Cyfrowe technologie w coraz większym stopniu wypierają papierowe – dotyczy to również obiegu dokumentów. Zamiast gromadzić kolejne tomy wypełnionych po brzegi segregatorów, przesyłać pisma w formie fizycznej i umieszczać na nich osobiste parafki warto zdecydować się na wyjątkowo użyteczny kwalifikowany podpis elektroniczny. Nasza firma dostarcza produkty umożliwiające jego składanie. Sprzedajemy rozwiązania z firmy Certum – serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty, których działalność obejmuje woj. małopolskie i pozostałe regiony w Polsce.

Certum Mini

Zestaw Certum Mini to urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Dzięki niewielkim rozmiarom zestaw CERTUM Mini jest bardzo wygodny w użyciu i wprost idealny dla klientów poszukujących rozwiązań mobilnych.

Pokaż Produkt
Certum Standard

Zestaw Certum STANDARD  to urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Dzięki uniwersalnemu czytnikowi do wielu kart sprawdza się na stanowisku komputerowym, z którego korzysta kilka pracowników, dzięki temu rozwiązaniu nie potrzebują własnego czytnika.

Pokaż Produkt