Loading color scheme

Polityka prywatności

Co obejmuje ta polityka prywatności?
Bardzo poważnie podchodzimy do Twojej prywatności. Niniejsza polityka reguluje i wyszczególnia główne zasady prywatności, które stosujemy do danych, które zbieramy za pośrednictwem naszych usług. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszej polityki prywatności regulującej naszą korporacyjną stronę internetową.

O naszych usługach
Specjalizujemy się w różnych usługach. Naszym celem jest dostarczanie usług w oparciu o twoje ostatnie zachowanie podczas przeglądania. Dzięki naszej usłudze powinieneś otrzymać spersonalizowaną pomoc, która jest dla Ciebie bardziej odpowiednia niż standardowa pomoc, którą otrzymasz bez nas. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

Wybory użytkownika
Jeśli nie chcesz otrzymywać reklam wyświetlanych przez nas, w bieżącej przeglądarce i przeglądarkach, które połączyliśmy z twoim identyfikatorem technicznym, możesz wyłączyć wyświetlanie naszych reklam tutaj. Jeśli chcesz zrezygnować z bieżącej przeglądarki, usuń zaznaczenie opcji skrzynka nadawcza. Możesz także zrezygnować ze wszystkich pasujących przeglądarek i dowiedzieć się więcej o wyborach użytkowników.

Nasze zobowiązania i przestrzeganie
Nasza firma szybko wdraża inicjatywy o większej przejrzystości i kontroli dla użytkowników. Przeczytaj więcej o przejrzystości i kontroli.

Nasza technologia
Zbieramy informacje za pomocą technicznych plików cookie umieszczanych w przeglądarce. Przeczytaj więcej o naszej technologii.

Bezpieczeństwo i przechowywanie danych
Bezpieczeństwo twoich informacji jest dla nas fundamentalne. Wdrożyliśmy standardowe w branży środki bezpieczeństwa, w tym zapory ogniowe i szyfrowanie. Przeczytaj więcej na temat bezpieczeństwa i przechowywania danych.

Pamiętaj, że możemy zaktualizować lub zmienić niniejszą politykę prywatności. Jeśli zmienimy naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany w niniejszym oświadczeniu o ochronie prywatności oraz w innych miejscach, które uznamy za odpowiednie, abyś wiedział, jakie informacje gromadzimy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli takie ujawnimy to. Jeśli dokonamy jakichkolwiek istotnych zmian, powiadomimy Cię za pomocą powiadomienia na tej stronie przed wejściem zmiany w życie. Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowszą wersję polityki prywatności.